Главная Гуртки, секції Позакласна робота

Позакласна робота

        З року в рік ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» підтримує добру традицію зустрічати новий навчальний рік у системі позакласної роботи, як велике свято всієї нашої родини.
        Кожна дитина, кожна людина від народження вже талановита. При народженні Господь, роздаючи таланти, нікого з нас не обділив. А учні нашого Центру дійсно талановиті на упродовж 17-ти років в обласному фестивалі учнівської творчості «Дивограй профтехосвіти» ми займали І-ше місце. Як кожний ювелір оздоблює коштовний діамант, щоб він засяяв чарівним блиском, так і людина повинна натхненно працювати, щоб розкрити свої таланти і подарувати їх людям, тож зараз ми хочемо познайомити Вас з людьми, справжніми майстрами своєї справи, які вміють розпізнавати таланти і допоможуть розкрити їх в собі.

       01 жовтня 2018 року у Центрі відзначали початок нового навчального року у системі позаурочної зайнятості. На святковому заході була представлена робота гуртків, організованих у позаурочний час: це і предметні гуртки і спортивні секції, і гуртки технічної творчості та художньої самодіяльності. Свято проходило з використанням майстер – класів та мультимедіі. Почесними гостями були представники відділів молоді, сім’ї та спорту Шевченківського та Чечелівського виконкомів, а також спеціалісти служб у справах дітей, сім’ї та молоді Шевченківського та Чечелівського р–нів, та інспектори секторів ювенальної превенції Шевченківського та Чечелівського р–нів. 
       В урочистій частині свята виступив керівник навчального закладу Віктор Маркович Кривозуб, який привітав учнівський та педагогічний колективи Центру з початком нового навчального року у системі позакласної роботи і побажав учнівському колективу всебічно розвиватися, не соромлячись, розкривати свої таланти, стверджуючи особистий імідж та постійно рухаючись вперед до зірок, а педагогічним працівникам – творчої наснаги і нових професійних досягнень своїх вдячних учнів.
       Свято прикрасили своїм виступом солісти ансамблю «Джерело».
       А у вечері біля гуртожитку № 1 по вул. Краснопілька, на учнів Центру чекав справжній подарунок від представників торгівельної марки «ТІК-ТАК», які влаштували розважальне шоу з вікторинами та рухомими іграми, роздавши всім учасникам солодкі драже «ТІК-ТАК».
Ось так ми вміємо святкувати та дарувати креатив і радість!!!

фото 1, фото 2

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА