Главная Клуб "Козацтво" Військово-спортивні змагання

Військово-спортивні змагання «Україна - країна нескорених» до Дня Гідності і Свободи

Обирай свободу рідному народу!
Обирай свободу і добро ідей!
Обирай свободу Заходу і Сходу,
Обирай свободу для усіх людей!

    Україна – це територія гідності і Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності.
     Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулася у нас самих, у нашій свідомості. Адже Україна – це територія гідності і свободи.
Тож, до Дня Гідності і Свободи у ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» відбулися військово-спортивні змагання «Україна - країна нескорених» захід спільно з громадською організацією «Піч о пліч», за участю учасників АТО та за підтримки голови Шевченківської районної у м. Дніпро ради А.В. Атаманенко. 

     Учасниками заходу були учні Центру та загальноосвітніх шкіл м. Дніпра. 
В урочистій частині свята усіх присутніх привітали:
- Директор ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр прфтехосвіти», заслужений працівник освіти, Головний кошовий атаман міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» адмірал козацтва Віктор Маркович Кривозуб
- Голова Шевченківської районної у місті Дніпрі ради Артем Віталійович Атаманенко 
- Тимчасово виконуючий обов’язки заступника військового комісару обласного військомата підполковник Андрій Валерійович Соловейчик 
- Голова Центру допомоги бійцям АТО, членам їх сімей та волонтерам Шевченківського району м. Дніпра Віталій Матухно із заступником Центру Оксаною Чалою 
- Головний отаман міжнародної громадської організації «Кодацьке військо Запорозьке» Кучинський Віктор Ігнатович.
- Віце - президент Міжнародного Фонду Олександра Петровського "Солідарність" Яна Юріївна Іванілова.
По завершенню заходу усіх учасників нагородили спортивними грамотами, кубками, пам’ятними подарунками та пригостили запашною солдатською кашею.
Особлива подяка Міжнародному Фонду Олександра Петровського "Солідарність" за чуйне батьківське ставлення до проблем дітей пільгових категорій (дітей-інвалідів, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування).

фото1, фото 2, фото 3, фото 4

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА