Главная Євроклуб Робота школи

LOGO ingl_scool

Шановні колеги, ви всі знаєте, що роль англійської мови у сучасному світі дуже велика. Зовсім нещодавно вона була для нас іноземною мовою, а сьогодні вона є міжнародною. У всіх країнах світу вивченню англійської мови надають величезне значення. Майже кожен мріє вивчити її хоча б на початковому рівні. 

Сьогодні, якщо ти володієш англійською мовою, це значить що ти людина сучасна, мисляча, відповідаєш образу сучасної успішної особистості. Знання англійської мови є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

Але у наших педагогів, є ще один мотив… у контексті європейської інтеграції України, наближення до європейських стандартів та популяризації вивчення іноземних мов серед українських учнів та вчителів — володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без знання іноземних мов немає ні сучасних учнів, ні сучасних вчителів, ні сучасної науки. А тим паче що, ви всі знаєте, що з 2018 року в Україні працює нова українська школа, а  згідно концепції нової української школи, кожен вчитель повинен бути  також новим. Знання хоча б однієї іноземної мови зараз — мінімальна вимога до кожного, хто претендує на більш-менш вдалу кар’єру.

Можна зробити з цього висновок - володіння англійською мовою вже не дивовижна навичка, а необхідність.

Нині її вивчають у дитячих садках, школах, вузах, не кажучи вже про численні курси іноземних мов та тренінги. Тому у державному професійно-технічному навчальному закладі «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» під керівництвом директора Кривозуба Віктора Марковича 26 листопада 2018 року була розпочата робота школи «Modern Teacher». Ця школа працює в рамках училищного євро клуба «Ukraine. Europe. World.».

Робота школи організована з метою підвищення рівня знань педагогічних працівників Центру з англійської мови.

Координатором роботи школи призначена заступник директора з навчальної роботи Біла О.В.

Керівниками груп школи призначені:

заступник директора з навчальної роботи Біла О.В. (керівник та викладач групи корпусу №3)

методист Шевченко Н.В. (керівник та викладач групи корпусу №1)                          

викладач Рузанова Ю.В. (керівник та викладач групи корпусу №2)

Фото1, фото2

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА