Главная

Другий день тижня української мови

Екскурсія до віртуального музею народного мистецтва

  10 листопада разом із здобувачами освіти ми здійснили віртуальну екскурсію по національному музею українського народного декоративного мистецтва та ознайомилися з методикою вишивання сорочок у різних регіонах України, переглянувши презентацію «24 українські вишиванки».

     Здобувачі освіти Центу не залишилися осторонь а приєдналися, в рамках тижня, до селфі-акції «Вишиванка».

 Музей українського народного декоративного мистецтва

       Національний музей українського народного декоративного мистецтва — один з найбільших художніх музеїв України. Розташований він на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у приміщеннях колишніх митрополичих покоїв і прилеглої до них домової Благовіщенської церкви, які є пам’ятками архітектури ХVІІІ – поч. ХХ ст.

      Колекція музею була започаткована у 1899 р. як одна із складових збірки новоутвореного Міського музею старожитностей і мистецтв. Нині музейну збірку складають понад 75 тис. творів традиційного народного та професійного декоративного мистецтва України від ХV ст. до наших днів.

Інтернет телефонія «Слово до слова»

       11.11.2020 в нашому Центрі пройшов онлайн-конкурс   на кращого знавця висловів про рідну мову. У Word-форматі здобувачі освіти надсилали дібрані вислови про мову. Найкращі з них увійшли до нашого колажу «Чарівний світ рідного слова». Також учням було запропоновано переглянути презентацію «Вислови про українську мову від видатних письменників».

 


Третій день, 11.11. 2020

     11 1111 листопада разом із здобувачами освіти ми провели змішано віртуальний Тематичний урок «Мова – державна перлина» на якому мова йшла про історію розвитку рідної мови від Кирила і Мефодія, від Нестора-літописця до наших днів. Пригадувалися імена українських письменників, які своєю творчістю виборювали право на існування мов та імена сучасників, які продовжують справу великих людей, переглядаючи  Відеоурок-презентація.


Селфі-акція. «Вишиванка»


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА