Главная Методичний кабінет Тиждень правових дисциплін

Тиждень правових дисциплін

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави та виховання у здобувачів освіти поваги до закону і прав людини в ДРЦПТО з 7 по 11 грудня 2020 року проходив Тиждень правових дисциплін, присвячений правам людини, з нагоди прийняття Загальної Декларації прав людини (10 грудня 1948 року).

В рамках тижня було проведено ряд заходів:

1 K

8 грудня 2020 року викладач суспільних дисциплін Олена Швидка разом із здобувачами освіти групи № 10 провела правовий тренінг на тему «Закон і ми». Метою тренінгу стало формування правового світогляду та правової культури підлітків, ознайомлення з основними положеннями Конвенції ООН «Про права дитини», виховання правової культури та інтересу до правових знань.
2 K

10 грудня 2020 року викладачі суспільних дисциплін Олена Швидка та Юрій Ситченко разом із здобувачами освіти провели позакласний урок з нагоди проголошення «Декларації прав людини» від 10 грудня 1948 року. Метою такого заходу стало поглиблення та розширення знань учнів про права і свободи людини, виховання загальнолюдських цінностей, формування активної життєвої позиції, толерантності, свідомої особистості, яка здатна жити і творити в сучасному демократичному суспільстві. Під час уроку здобувачі освіти вирішували юридичні задачі, відповідали на правові питання, проводили дискусію стосовно прав дитини, людини та громадянина.


 

СПОРТИВНА РОБОТА