Главная Слюсар з виготовлення систем вентиляції МТБ Монтажник вентиляційник

Матеріально-технічне забезпечення за фахом

"Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації"

    Для навчання за професією «Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації» є в наявності кабінет спецтехнології 47,1 м2 слюсарна майстерня площею 106,4 м2, цех по виготовленню вентиляційних виробів площею 424,6 м2, які забезпечені необхідним обладнанням, пристроями та інструментом.

    Майстерня з підготовки кваліфікованих спеціалістів з професії «Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації» призначена для відпрацювання програмного матеріалу з виробничого навчання.

    Майстерня оснащена таким обладнанням: верстаки слюсарні, верстати (свердлувальний, заточний, вальцювальний, фальцепрокатний, для кутового гнуття, фальцеосадочний та зіговочний). Основний інструмент та пристосування, що використовується в роботі: рівень будівельний, киянка, слюсарні молотки, вимірювальні прилади, клепальник, лебідка, віброелектроножиці та інше приладдя.

    За останні 3 роки для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря пневмотранспорту й аспірації» придбано обладнання:

- електроножиці ІЕ-540342;

- електроножиці АЄ-01;

- молотки дерев’яні (киянки);

- молотки металеві;

- лінійки будівельні.

Майстерня укомплектована індивідуальними засобами захисту для здобувачів освіти.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА