Главная Наша бібліотека Заходи Заходи Англійська мова

Англійська – мова міжнародного спілкування.

2

Тиждень розпочався з виставки-інсталяції для вивчення англійської мови і ознайомлення з літературою, з огляду навчальних сайтів.

Англійська мова зараз найважливіша і найпоширеніша мова у світі. Це державна мова в п’яти країнах: Великобританії, Канаді, США, Австралії і Новій Зеландії. Англійська мова – одна з шести офіційних робочих мов Організації Об’єднаних Націй. Це – друга робоча мова в Європейському Співтоваристві. Англійською мовою розмовляють практично у всьому світі кожні Англійську мову вважають своєю рідною мовою майже 400 мільйонів людей, а в якості другої мови нею володіють більше 1 мільярда людей - сім чоловік з десяти.

4

Англійська – мова міжнародного спілкування.

Англійську мову варто вивчати. Існують відомі вислови: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина», а також «Нова мова – новий світ».
Кожна людина, яка вирушає за кордон, повинна бути здатна знайти свій власний шлях в англомовному суспільстві без перекладачів.
Якщо ви візьмете собі за мету вивчити мову, якою творили свої шедеври Шекспір і Байрон, Діккенс і Конан Дойль, Драйзер і Хемінгуей, якою співали легендарні «Бітлз», то ви обов’язково знайдете шляхи і способи досягти своєї мети.

 

СПОРТИВНА РОБОТА