Главная

IMG-2fa3e59d4c59aa07f3b76da03630bea2-VВсесвітній день охорони праці

Сьогодні, 28 квітня - Всесвітній день охорони праці, який у 2021 році проходить під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР». Наш заклад також прийняв участь у відзначені цього дня, який об'єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров'я та життя.

MyCollages

Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.
Викладач з охорони праці Лідія Ткаченко провела інформаційні години на тему «28 квітня - Всесвітній день охорони праці» та вікторини на тему «Класифікація надзвичайних ситуацій», «Основні причини травматизму».
Пам’ятаймо завжди, дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.

 

СПОРТИВНА РОБОТА