Главная Загальний огляд

IMG 20210428_120342За чисте довкілля

У ДПТНЗ «ДРЦПТО» проведено місячник по збереженню довкілля «За чисте довкілля». Серед популярних заходів: «Хвилини добрих справ»; засідання екологічного кафе – відкритий урок до Дня екологічних знань; конкурс постерів до Міжнародного Дня Землі; відеоролик – виступ агітбригади «Живи Земля».

 
26 04_2021

35-річчя аварії на ЧАЕС                                                                                                            До 35-річчя Чорнобильської катастрофи, в історичному музеї відкрили виставку, де зібрали світлини, архівні документи та навіть книжки, авторами яких є самі ліквідатори. Напередодні роковин трагедії самоврядування здобувачів освіти ДПТНЗ «ДРЦПТО» з вихователем гуртожитку Олександром Железняковим (ліквідатор аварії на ЧАЕС, учасник АТО) прийняли участь у відкритті виставки та поспілкувалися з героями тих подій. Найбільш зворушлива частина виставки – експозиція “Чорнобиль очима дітей”. На малюнках маленькі жителі області показали, як вони сприймають цю катастрофу.

 

16 _Приєднуйтесь до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

 

MasljanaСвяткуємо Масницю!

  В Україні прийнято святкувати одне із стародавніх і шанованих слов'янських свят - Масницю. Вона присвячена приходу весни. Як Ви знаєте Масницю прийнято святкувати протягом усього тижня.

   Сьогодні (26.02.2020) ми вирішили поринути у цікаву подорож минулого українського народу. На базі корпусу № 2 нашого Центру, методистом Солонець Надією Віталіївною та викладачем Троцко Наталією Яківною, був проведений майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки «Лялька-мотанка як символ і оберіг!».

 

PatriotПатріотизм - серцевина людини, основа її активної позиції.
В. Сухомлинський

3 лютого 2020 року до ДПТНЗ «Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти», з метою профорієнтаційної роботи, завітали представники вищих воєнних навчальних закладів м. Дніпра та м. Харкова.
Патріотично налаштовані здобувачі освіти уважно слухали та ставили безліч запитань. В нашому Центрі виявилось багато охочих здобути професію «Захищати Батьківщину».

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА