Главная Загальний огляд

bibliotekaВсесвітній день бібліотек.

«Бібліотека – твоя точка опори!» Саме під таким девізом бібліотека ДПТНЗ «ДРЦПТО» відзначила Всеукраїнський день Бібліотек. Адже, саме в бібліотеці кожен має можливість віднайти її - свою точку опори. До бібліотеки звертаються за самою

Read more...

 

IMG 20210428_120342За чисте довкілля

У ДПТНЗ «ДРЦПТО» проведено місячник по збереженню довкілля «За чисте довкілля». Серед популярних заходів: «Хвилини добрих справ»; засідання екологічного кафе – відкритий урок до Дня екологічних знань; конкурс постерів до Міжнародного Дня Землі; відеоролик – виступ агітбригади «Живи Земля».

 
26 04_2021

35-річчя аварії на ЧАЕС                                                                                                            До 35-річчя Чорнобильської катастрофи, в історичному музеї відкрили виставку, де зібрали світлини, архівні документи та навіть книжки, авторами яких є самі ліквідатори. Напередодні роковин трагедії самоврядування здобувачів освіти ДПТНЗ «ДРЦПТО» з вихователем гуртожитку Олександром Железняковим (ліквідатор аварії на ЧАЕС, учасник АТО) прийняли участь у відкритті виставки та поспілкувалися з героями тих подій. Найбільш зворушлива частина виставки – експозиція “Чорнобиль очима дітей”. На малюнках маленькі жителі області показали, як вони сприймають цю катастрофу.

 

16 _Приєднуйтесь до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Read more...

 

MasljanaСвяткуємо Масницю!

  В Україні прийнято святкувати одне із стародавніх і шанованих слов'янських свят - Масницю. Вона присвячена приходу весни. Як Ви знаєте Масницю прийнято святкувати протягом усього тижня.

   Сьогодні (26.02.2020) ми вирішили поринути у цікаву подорож минулого українського народу. На базі корпусу № 2 нашого Центру, методистом Солонець Надією Віталіївною та викладачем Троцко Наталією Яківною, був проведений майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки «Лялька-мотанка як символ і оберіг!».

Read more...

 
More Articles...

СПОРТИВНА РОБОТА