Главная Загальний огляд

Осінній вернісаж – «Дари осені»Vernisag

   У сучасному світі, коли підлітки захоплені комп’ютерними іграми та селфі в соціальних мережах, важко закцентувати їхню увагу на тій простій красі, що нас оточує кожного дня. Можливо, саме в такий спосіб якнайкраще розвивати просте уявлення та здорову фантазію. Такі виставки збагачують молодь і естетично, і духовно. А ще – це так приємно похмурого осіннього дня всією групою щось вигадувати, творити та втілювати яскраві ідеї.

Read more...

 

76 річницю визволення м. Дніпра

Щорічно, 25 жовтня, спільнота здобувачів освіти та педагогічних працівників ДПТНЗ "ДРЦПТО" згадують загиблих під час страшних подій 1943-го року. Битва за Дніпро стала однією із наймасштабніших і кривавих за всю світову історію.

Read more...

 

Акція "Для тебе мій захисник

15.10.2019 року Молодіжним центром "OSVITORIUM" за підтримки Дніпровської обл ради, було проведено акцію "Для тебе мій захисник". В цій акції прийняли участь "учні-джури" нашого Центру. На цьому заході були проведені цікаві бесіди з ветеранами АТО, а також організована екскурсія до музею воїнів АТО.

https://www.facebook.com/100001446776395/videos/2786423924749139/


 

mama

"Мама + Я"

09.09.2019 на території креатив-клубу "Барталамео" у м. Дніпрі проходив щорічний благодійний фестиваль для дітей пільгової категорії "Мама +Я". І ми - творчий колектив здобувачів освіти та педагогів ДПТНЗ "ДРЦПТО", користуючись нагодою, поділилися з дітками секретами успіху робітничої професії та подарували зі сцени свої таланти. Адже, у ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" не тільки якісно навчають професії, ще й надають можливість всебічно розвиватися!!! Отже, чекаємо на Вас, шановні друзі, разом з нами здобувати професії Вашої мрії!!!

ФОТО

 

«Молодь Дніпра-2019»IMG-7143976a8b581f2d6709500da22a96b4-V

7 вересня 2019 самоврядування здобувачів освіти ДПТНЗ «ДРЦПТО» прийняли активну участь у третьому масштабному форумі «Молодь Дніпра-2019». Тема – «Відкрита влада», який проходив у будівлі Дніпровської міської ради. Хлопці і дівчата Центру упродовж дня працювали у секціях з експертами за такими напрямами як digital (СММ, медіа і медіа-грамотність, діджиталізація, молодіжні медіа, розробка особистісного бренда та бренда компанії); вибір і маніпуляції (політичні технології, маніпуляції,

Read more...

 
More Articles...

СПОРТИВНА РОБОТА