Главная Наша бібліотека

Бібліотека обслуговує читачів:

    понеділок - п’ятниця - з 08.00 до 17.00

субота, неділя - вихідні

slajd1-680x510

 
Роль і місце бібліотеки у нашому Центрі
  
BIBLIOTEKA
Кардинальні зміни наприкінці XX ст. які відбулися в суспільстві, демократизація та глобальна інформатизація різних сторін життя, обумовили процеси адаптування, модифікування та трансформації бібліотеки, як культурного центру.
 Відсутність оперативної інформації позначається на моральному рівні кожної особи. Бібліотека, як об’єкт культури – трой організм, який розвивається за певних історичних умов. І весь цінний і багатий матеріал, який накопичений у фондах, допоможе забезпечити необхідну кількість інформації різнопланового напрямку.
 Характеризуючи перехідний період, можна відмітити покоління вихованої не тільки освіченими читачами, але й сприймаючих культуру та освіту.

 
Досвід роботи бібліотеки  
 
    Бібліотека нашого училища здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і в позаурочний час, розвиває здібності кожного учня, сприяє підвищенню методичної та педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання. Масова робота є головною умовою успішної роботи бібліотеки.   
 

1360432977 27324b086e4bd710847564ad3c49eb03

Мотиви звертання до послуг бібліотеки.
 
 Головна мета сегментації не тільки в тому, щоб виділити окремі групи користувачів конкретними послугами бібліотеки, але й знайти потенціальних користувачів, готових виявитися при певних обставинах.
 Якщо говорити про бібліотеку як про конкретний культурний, духовний та цивілізований феномен, для неї безперечними залишається гуманістичні основи:
 

1630581im_0001.jpg

Урок: «Самостійний вибір книги у бібліотеці нашого Центру».
 
 Мета: Навчити учнів самостійно вибирати книги. 
 Обладнання:  Книжкова виставка «Книга – чудовий витвір людського генія».
 
 До цього заняття бібліотекар готується заздалегідь треба перевірити розміщення книг у відкритому фонді, приготувати закладки для книг.
 Урок можна почати із запитань: як ви відшукаєте книги в бібліотеці? Чи вибираєте ви їх самостійно? (вислухавши відповіді дітей, розказати, як бібліотекар допомагає читачеві у виборі книг).
 

СПОРТИВНА РОБОТА