Главная Спортивна робота Центру

Спортивно масова робота

Tовариські матчі з міні-футболуmini-footbol

15-16.02.2020р. На базі ДРЦПТО в цілях профорієнтаційної роботи спільно з ФК Чемпіон, в період позапланових канікул, серед шкіл 77,117 та 137, було проведено товариські матчі з міні-футболу.


 

Challenge FestВсеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід

"Challenge Fest"

24.09.2019 у місті Дніпро, на стадіоні "Олімпійські резерви" відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід "Challenge Fest". Колектив здобувачів освіти та педагогічних працівників закладу також долучилися до участі у спортивному дійстві, а збірні команди з баскетболу та міні-футболу взяли участь у показових іграх з баскетболу 3х3, та міні-футболу.

Свято вдалося та пройшло на славу!
Висловлюємо подяку організаторам заходу та членам збірних команд ДПТНЗ"ДРЦПТО".

 

   25.04.2019 р. у нашому центрі відбулись міські змагання 63-ї Спартакіади м.Дніпра з «Козацької наснаги».

     Cвято відкрив директор ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» Віктор Маркович Кривозуб, який наголосив на необхідності формування у здобувачів освіти фізичного, соціального та духовного здоров'я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки, ведення активного способу життя, професійної діяльності, підготовці до служби в Збройних силах України та захисті Вітчизни.

Read more...

 

Всеукраїнська Спартакіада

23.04.2019 об 11.30 у м. Дніпрі на стадіоні "Олімпійські резерви" Вищого училища фізичної культури стартували змагання Всеукраїнської Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з легкої атлетики. Урочисту частину свята відкрили яскравим патріотичним виступом творчі учні ансамблю "Джерело" ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти". Учасників змагань Полтавської,

Read more...

 
More Articles...