Главная Навчальна база
Навчальна база
 
   Сьогодні Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти - це сучасний заклад професійно-технічної освіти, який має потужну матеріально-технічну базу, високий професійний рівень членів педагогічного колективу, що дає змогу щорічно випускати та працевлаштовувати 300 кваліфікованих мобільних робітників для будівельних, монтажних і ремонтно-будівельних робіт; автомобільного транспорту; громадського харчування; професій електротехнічного виробництва та інших галузей економіки.
   Матеріально-технічна база складається з трьох навчальних корпусів, навчально-виробничих майстерень на 600 учнівських місць кожний.    Загальна площа навчального одного корпусу 2170,8 м2, майстерень – 2135,9 м2. Навчально-виробнича база (1, 2 і 3 корпуси) складається з 19 авчально-виробничих майстерень та 6 лабораторій, 14 кабінетів загальноосвітнього циклу та 16 кабінетів спецпредметів. Дві бібліотеки з книжковим фондом 18437 примірників та читальними залами, розрахованими на 25 та 30 посадочних місць. Загальна площа кожного кабінету становить 65 м2. Рівень оснащеності кабінетів професійно-технологічног становить 78%. Всі кабінети обладнані необхідними меблями і мають по 24-30 робочих місць кожний.
   Протягом останніх років здійснюються заходи щодо оновлення навчально-матеріальної бази. Так, протягом останніх двох років було придбано: для будівельних професій (опоряджувальник будівельний, штукатур, лицювальник-плиточник, маляр) обладнання, інструменту та пристроїв на суму 250 тис. грн. (в рамках україно-канадського проекту), оргтехніки 7 одиниць на суму 15 тис., обладнання для професії кухар, кондитер 5 одиниць на суму близько 3 тис., електрогазозварювального обладнання 3 одиниці на суму близько 8 тис. гривень.
 
-Майстерні будівельного напрямку  (штукатурна, лицювальна, малярна)
 

СПОРТИВНА РОБОТА