Главная Робота гуртожитку

maidan histiri21 листопада до Дня Гідності і Свободи в бібліотеці ДПТНЗ ДРЦПТО відбулася презентація книги братів Капранових "Майдан.Таємні файли".


 

День подяки

29.11.2018 у гуртожитках ДПТНЗ "ДРЦПТО" учні відзначали День подяки з нашими друзями з Америки та Німеччини балагодійного фонду "АГАПЕ" , які в доступній ігровій формі допомагають нам, педагогам, навчати дітей культурі поведінки, необхідності всебічного розвитку та веденню здорового способу життя.

фото 1, фото 2

 

Конкурсно-розважальне шоу

21 березня 2018 року о 18.00 біля гуртожитку Дніпровського регіонального центру профтехосвіти відбулося справжнє святкове конкурсно-розважальне шоу з солдкими подарунками від італійської компанії ,,Nutella & go,, на свіжому морозному повітрі діти добре розвжилися, відпочили та поласували солодощами “Nutella & go”, а після розваг ще довго обмінювалися позитивними враженнями та хорошим настроєм!!

https://www.facebook.com/groups/269145546914677/?ref=bookmarks

 
Поселення до гуртожитку
IMG 001630 – З1 серпня у організовано поселення  учнів  до гуртожитків Центру.
Гуртожиток – це насправді велика, всеперемагаюча, спільна родина! Тож, з самого початку дуже важливо націлити нових мешканців на спільне вирішення  питань, як побутових, так і особистих, пристосувати до колективного порозуміння, підтримки та допомоги один одному. Так,  колектив працівників гуртожитків Центру  професійно здійснив перші кроки у становленні  особистості у соціумі.
Важливо зазначити, що директор Центру Віктор Маркович Кривозуб особисто перевірив готовність кожного приміщення гуртожитків та процес поселення майбутніх будівників Європейської держави.
 Певну допомогу здійснили  Лідери учнівського самоврядування, активно прийнявши участь у проведенні екскурсу у побутові справи,  правила проживання та IMG 0017впорядкованого режиму проведення вільного часу мешканців гуртожитків.
         Аби не стати чужим серед своїх, необхідно:
  • -          УВАГА,
  • -          СПІЛКУВАННЯ,
  • -          ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ,
  • -          ІНІЦІАТИВА,
  • -          ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ,
  • -          ВПЕВНЕНІСТЬ,
  • -          ПРОФЕСІОНАЛІЗМ!
  • Це і є ключові складові успіху особистості, яка починає свій дорослий життєвий шлях…                                    
 
НАШ ГУРТОЖИТОК   
 
ДПТНЗ "Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти" має впорядкований  гуртожиток потужністю 225 місць для учнів - сиріт і  учнів з області та інших місць України. Діти, які навчаються у Центрі  проживають у гуртожитку, в облаштованих усім  необхідним кімнатах  на  2-3 особи.
У ДПТНЗ "ДРЦПТО" організовано  3 - разове харчування  на  базі  двох їдалень,але на кожному поверсі гуртожитку є  кухні, обладнані газовими плитами,  робочими столами та мийками. І кожний мешканець має  можливість не тільки підігріти собі їжу, а також навчитися її готувати самостійно. Ми маємо дві побутові кімнати (для хлопців і дівчат), де вони завжди можуть привести себе до належного вигляду.
Також на кожному  поверсі розташовані  (для хлопців і  дівчат) вмивальні кімнати, імнати особистої гігієни. Попрати та  висушити одяг  можливо на  першому   поверсі,  у  спеціально облаштованій  пральні.
У кімнатах самопідготовки  створена  ділова атмосфера. Після  уроків чергові  викладачі допомагають учням виконувати домашні завдання  та глибше вивчати улюблені предмети.
Для зовнішнього  і   внутрішнього  спокою   мешканців  гуртожитку  при  вході  працює  охорона. Вхід до гуртожитку  здійснюється  за  перепустками.
Культурно  відпочити,  переглянути  періодичну  пресу,  журнали,   телепередачі,   обговорити   фільми,   книги,  влаштувати  зустрічі,  бесіди,  вечори  пам'яті  видатних людей, дні іменинника та інші   цікаві   заходи,  діти  можуть  у   кімнаті   відпочинку,   яка   розташована  на  1 - му поверсі  гуртожитку.


 

СПОРТИВНА РОБОТА